Gargžduose atsilaikę „Riteriai“ nutraukė šešių nesėkmių seriją

Lietuvos futbolo A lygos 13-asis turas prasidėjo lygiosiomis, kurios šeštadienį buvo užfiksuotos Gargžduose. Vietos „Banga“ turėjo puikią galimybę išplėšti svarbią pergalę, tačiau ja nepasinaudojo ir su Vilniaus „Riteriais“ sužaidė taikiai – 1:1 (1:1).

„Banga“ ir „Riteriai“ sužaidė taikiai – 1:1.<br>V.Skaraičio nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Aug 1, 2020, 7:57 PM, atnaujinta Aug 1, 2020, 8:14 PM

Pirmosios 45 minutės buvo itin permainingos. Jau 5-ąją min. nesėkmingai baudos aikštelėje sužaidus Ignui Driomovui kamuolys atšoko tiesiai po Dominyko Barausko kojomis ir šis jį nukreipė į vartus.

Netrukus dar vienas labai pavojingas „Riterių“ smūgis buvo blokuotas, o Dominykas Kodzis iš poros metrų įsigudrino nepasiųsti kamuolio į tuščius vartus.

Gargždiškiai atsakė nepavojingu Deivido Lukošiaus smūgiu pažeme, o „Riteriai“ buvo nurūkę į kontratakas, kurias „Bangos“ gynėjai nuslopindavo tik paskutinę akimirką.

38-ąją minutę Gargždų klubas atstatė pusiausvyrą: Karolis Urbaitis baudos aikštelėje išprovokavo Akselio Kalermo pražangą – suomiui buvo parodyta raudona kortelė, o pats K. Urbaitis šaltakraujiškai mušė nuo 11 metrų žymos.

Antrame kėlinyje atkarpomis vyko atviras futbolas, tačiau ekipos daug progų nesukūrė. Gyčio Paulausko smūgį galva atrėmė I.Driomovas, o Tadas Simaitis taip pat apsigynė nuo labai pavojingo varžovo šūvio.

„Banga“ mačo pabaigoje buvo aktyvesnė, bet pergalės neiškovojo – galingas po keitimo pasirodžiusio Jono Bičkaus smūgis paskutinę akistatos minutę sudrebino virpstą, o netrukus apmaudžiai pro šalį mušė Edvinas Bračkus.

14 taškų turintis Gargždų klubas ir toliau trečiajame rate žengia be pralaimėjimų, o „Riteriai“, kurių kraityje 6 taškai, nutraukė net šešių nesėkmių atkarpą.