Čempionų lygoje – netikėtas rezultatas: „Manchester City“ krito ketvirtfinalyje

[[ge:lrytas:lrytas:15987350]]

Mančesterio klubas buvo ryškus poros favoritas.<br> PA/Scanpix nuotr.

2020-08-15 21:59, atnaujinta 2020-08-15 23:55

Šeštadienį vakare paaiškėjo paskutines UEFA Čempionų lygos dalyvis. Kiek netikėtai „Lyon“ klubas 3:1 (1:0) iš tolimesnės kovos eliminavo „Manhester City“ futbolininkus.

Prancūzijos komanda 24-ąją minutę išsiveržė į priekį, kuomet pasižymėjo Maxwelis Cornetas.

Po pertraukos žaidimo kontrolė ir toliau priklausė „Manchester City“, o „Lyon“ komanda ieškojo savo progų kontraatakomis. Galiausiai Anglijos klubui 69-ąją minutę pavyko išlyginti rezultatą.

Įvartį įmušė Kevinas De Bruyne. Tačiau jau po 10-ies minučių „Lyon“ vėl išnaudojo savo progą ir išsiveržė į priekį. Dar po 8 minučių tas M.Dembele padėjo tašką rungtynėse ir įtvirtino savo komandos persvarą.

Dėl vietos finale „Lyon“ komanda susikaus su Miuncheno „Bayern“ komanda.