UEFA Tautų lyga: ispanai išsigelbėjo mače su vokiečiais, Latvija neįveikė Andoros

Ketvirtadienį UEFA Tautų lygos A diviziono rungtynėse Vokietijos ir Ispanijos rinktinių dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0).

Ispanai išsigelbėjo mače su vokiečiais.<br> Imago/Scanpix nuotr.

Sep 4, 2020, 8:38 AM, atnaujinta Sep 4, 2020, 8:41 AM

Pirmieji įvartį 51-ąją minutę pelnė vokiečiai, kurių komandoje taikliu smūgiu pasižymėjo Timo Werneris. Šeimininkai kontroliavo mačo eigą, tačiau pergalės pasiekti nesugebėjo.

96-ąją mačo minutę rezultatą išlygino ispanas Jose Gaya, tad mačas baigėsi lygiosiomis.

Kitose A diviziono runtynėse Ukraina 2:1 įveikė Šveicariją.

B divizione skambią pergalę pasiekė Rusijos futbolininkai, kurie namuose 3:1 sugebėjo įveikti Serbijos futbolininkus.

D diviziono rungtynėse kaimynai latviai nesugebėjo įveikti Andoros rinktinės, mačas Latvijoje baigėsi be įvarčių – 0:0. Tiesa, šeimininkai nesugebėjo realizuoti 11 m baudinio.