Kuriozišką įvartį rungtynių pabaigoje praleidę kazachai pralaimėjo Baltarusijai

Pirmadienį tęsiasi kovos UEFA Tautų lygos turnyre. C diviziono 4 grupėje, kurioje žaidžia ir lietuviai, Baltarusija išvykoje 2:1 (0:0) nugalėjo Kazachstano futbolininkus.

Baltarusiai išvykoje nugalėjo kazachus.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Sep 7, 2020, 7:47 PM

Visi rungtynių įvarčiai krito antrajame kėlinyje, tačiau dėl vienų iš jų kazachams teko raudonuoti.

Baltarusiai pirmieji išsiveržė į priekį, kuomet 53-ąją minutę pasižymėjo Maksimas Bordačevas. Visgi šeimininkai po 9 minučių atstatė pusiausvyrą.

Kai jau atrodė, kad komandos išsiskirs taikiai, tuomet grubiai suklydo kazachų gynėjas išmesdamas kamuolį iš aikštės užribio savo vartininkui. Kamuolys atsidūrė pas varžovų puolėją, o šis šaltakraujiškai suklaidinęs vartininką pelnė pergalingą įvartį.

Pirmajame ture Kazachstanas 2:0 įveikė lietuvius, o Baltarusija 1:2 nusileido Albanijai. Dabar visos trys komandos turi surinkusios po tris taškus.

Lietuviai pirmadienį su Albanija išvykoje dvikovą pradės 21 val. 45 min.