Dešimtyje žaidęs „Chelsea“ turėjo pripažinti čempiono „Liverpool“ pergalę

Sekmadienį „Stamford Bridge“ stadione įvyko centrinės Anglijos futbolo čempionato antrojo turo rungtynės, kuriose vietos „Chelsea“ ekipa siekė įkąsti čempionui „Liverpool“ klubui. Tačiau siekis sukurti sensaciją neįvyko: „Liverpool“ laimėjo mačą 2:0 (0:0) ir tai buvo antroji iš eilės šios komandos pergalė.

Sadio Mane pelnė du įvarčius į „Chelsea“ vartus<br> Reuters/Scanpix.com nuotr.

Sep 20, 2020, 9:04 PM, atnaujinta Sep 20, 2020, 9:08 PM

Pirmojo kėlinio pabaigoje šeimininkai liko dešimtyje, nes už paskutinė vilties pražangą raudoną kortelę prieš save pamatė Andreasas Christensenas.

Andreasas Christensenas tapo pirmuoju žaidėju per 11 metų, kai per „Chelsea“ ir „Liverpool“ komandų mačus išvaromas futbolininkas.

Pastarąjį kartą – 2009-siais – iš aikštės išvarytas buvo dabartinis „Chelsea“ strategas Frankas Lampardas.

„Liverpool“ į priekį išsiveržė iškart po pertraukos – 50-ąją minutę, kai kamuolį galva į vartus pasiuntė Sadio Mane. Jis po 4 minučių dar kartą pasižymėjo, kai įmušė įvartį po grubios vartininko Kepos klaidos.

75-ąją minutę „Chelsea“ turėjo puikią progą sušvelninti atsilikimą, tačiau Jorginho nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Sadio Mane tapo vos trečiuoju „Liverpool“ žaidėju, pelniusiu du įvarčius į „Chelsea“ vartus „Stamford Bridge“ stadione.

Tai pavyko anksčiau padaryti tik Steve‘ui McManamanui 1995 metais ir Philippe’ui Coutinho 2015 m.