Koronaviruso atsikratęs K. Mbappe padėjo PSG švęsti įtikinamą pergalę

Prancūzijos futbolo čempionate po tragiškos pradžios pagaliau atsitiesė čempionas „Paris Saint-Germain“ klubas. Sekmadienį T. Tuchelio auklėtiniai išvykoje 3:0 (2:0) palaužė „Nice“ ekipą ir jau savo sąskaitoje turi dvi pergales.

Kylianas Mbappe <br>AP/Scanpix nuotr.

Sep 20, 2020, 8:33 PM, atnaujinta Sep 20, 2020, 8:35 PM

Prieš tai į ekipą įnykus koronaviruso pandemijai ir iš rikiuotės iškritus 8 žaidėjams, „Saint-Germain“ pralaimėjo dvi rungtynes iš eilės.

Pirmojo įvarčio autoriumi tapo į aikštelę įveikęs koronavirusą sugrįžęs Kylianas Mbappe, kuris 38-ąją rungtynių minutę realizavo 11 metrų baudinį.

Besibaigiant pirmajam kėliniui pirmą pridėto laiko minutę rezultatą padvigubino Angelas Di Maria.

Antrajame kėlinyje 66 min. pergalę įtvirtino po A.Di Marios perdavimo pasižymėjęs Marquinhosas.

K. Mbappe rungtynėse galėjo pridėti dar vieną įvartį, tačiau po VAR peržiūros teisėjas užfiksavo nuošalę.

PSG lipa aukštyn turnyro lentelėje ir dabar yra 8 vietoje. Kitą mačą Paryžiaus ekipa žais rugsėjo 27-ąją su „Reims“.