UEFA Supertaurės trofėjus – Miuncheno „Bayern“ rankose

Tarptautinis futbolas su žiūrovais grįžo ketvirtadienį UEFA Supertaurės rungtynėse. 15 tūkstančių sirgalių akivaizdoje per pratęsimą Miuncheno „Bayern“ futbolininkai 2:1 (1:1) nugalėjo „Sevilla“ ir iškovojo pirmąjį sezono trofėjų.

Miuncheno klubas laimėjo UEFA Supertaurę.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Sep 25, 2020, 12:34 AM

Rungtynės Miuncheno klubui prasidėjo šaltu dušu. Jau 13-ąją minutę „Sevilla“ išveržė į priekį, kuomet sėkmingai 11 metrų baudinį realizavo Lucas Ocampos.

Tačiau bavarų klubas dar pirmajame kėlinyje atstatė pusiausvyrą po taiklaus Leono Goretzkos smūgio 34-ąją mimutę.

Antrasis kėlinys prasidėjo pagal „Bayern“ scenarijų, tačiau jau 51-ąją minutę stadione aidėjo klubo aistruolių atodūsiai, kuomet nebuvo įskaitytas Roberto Lewandowskio įvartis.

Vokietijos klubas daugiau kontroliavo kamuolį ir spaudė savo varžovus, bet per likusį laiką pasižymėti nepavyko.

Lemiama akimirka tapo pirmojo pratęsimo kėlinio pabaigoje, kuomet Javieras Martinezas 104-ąją minutę įmušė pergalingą įvartį.