Šokas Vokietijoje: Miuncheno „Bayern“ patyrė tai, ko nebuvo 295 dienas

Vokietijos futbolo čempionato antrajame ture sekmadienį užfiksuotas sensacingas rezultatas: „Hoffenheim“ klubas namuose 4:1 sutriuškino čempioną Miuncheno „Bayern“ ir tapo naujuoju lyderiu.

Manuelis Neueris praleido 4 įvarčius.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Sep 27, 2020, 10:37 PM, atnaujinta Sep 27, 2020, 10:41 PM

Pastarąjį kartą Vokietijos čempionate „Bayern“ buvo pralaimėjęs prieš 295 dienas – 2019 metų gruodžio 7 dieną, kai nusileido Menchengladbacho „Borussia“ ekipai.

Nuo to laiko buvo 21 nepralaimėtos rungtynės bundeslygoje ir 11 rungtynių kitose varžybose, įskaitant Čempionų lygą.

„Bayern“ žaidėjai jautė nuovargį, bet taupant jėgas Vokietijos supertaurės mačui trečiadienį ant suolo buvo paliktas lenkas puolėjas Robertas Lewandowskis. Taip atsitiko pirmąkart nuo 2018 m. rugsėjo 25 dienos.

Po pertraukos jis buvo mestas į kovą 57-ąją minutę, tačiau jau neišgelbėjo čempionų.

„Hoffenheim“ ėmė pirmauti 16 min. po Ermin Bicakcičiaus įvarčio, o 24 min. įmušė Munas Dabburas.

36 min. rezultatą sušvelnino Joshua Kimmichas, bet po pertraukos šeimininkams dar du įvarčius pelnė Andrejus Kramaričius – 77 ir 90+2 min. iš baudinio.

„Hoffenheim“ su 6 taškais dalijasi pirmąją vietą su „Augsburg“ klubu.

Kitose rungtynėse sekmadienį „Freiburg“ ir „Wolfsburg“ sužaidė 1:1.