Futbolo dievų pagalbos sulaukęs „Milan“ stebuklingai iškopė į Europos lygą

Ketvirtadienį buvo sužaistos paskutinės UEFA Europos lygos atrankų rungtynės. Komandos išsidalino bilietus į antrą pagal pajėgumą klubinį turnyrą. Bene atkakliausias mūšis vyko Portugalijoje, kurioje vietos „Rio Ave“ privertė ne juokais paprakaituoti „Milan“ klubą.

Futbolo dievų pagalbos sulaukęs „Milan“ stebuklingai iškopė į Europos lygą.<br>Scanpix nuotr.

2020-10-02 06:22

Vienuolikos metrų baudinių serijos pareikalavusioje dvikovoje įvarčių sąskaitą pirmoji atidarė Italijos be Zlatano Ibrahimovičiaus žaidusi ekipa. 51-ąją min. svečius į priekį išvedė Alexis Saelemakersas.

Visgi aikštelės šeimininkai nenuleido rankų ir 72-ąją min. švieslentėje jau degė lygus rezultatas – kamuolį į vartus pasiuntė Francisco Garaldesas. Pagrindinis akistatos laikas baigėsi 1:1.

Pratęsime į priekį išsiveržė „Rio Ave“ ekipa – 91-ąją min. aikštelės šeimininkus išvedė Dala Gelsonas. Arti bedugnės krašto atsidūręs „Milan“ futbolo dievų malonės sulaukė 120-ąją minutę, kai po varžovo žaidimo ranka Italijos komanda buvo apdovanota galimybe mušti 11-os metrų baudinį. Jį sėkmingai realizavo Hakanas Calnanoglu.

Pratęsimas pasibaigė švieslentei rodant 2:2 ir klubai keliavo į vienuolikos metrų baudinių seriją.

Net 24 smūgių pareikalavusioje futbolo loterijoje kuklus Portugalijos klubas tris kartus buvo arti galimybės išmesti savo varžovus už borto, tačiau užtikrinčiau sužaidęs „Milan“ šventė pergalę bei žengė į UEFA Europos lygos atrankos turnyrą.