Europos futbolo čempionato atranka: pratęsime išsigelbėję serbai bei baudinių dramos

Ketvirtadienį vykusiame Europos futbolo čempionato atrankos papildomame turnyre kovą dėl bilietų į finalinį etapą kovą tęsė 16-a ekipų.

Serbijos rinktinė po pratęsimo palaužė norvegus.<br>Scanpix nuotr.

Oct 9, 2020, 12:35 AM, atnaujinta Oct 9, 2020, 2:11 PM

Vos vienas žingsnis iki Europos futbolo čempionato liko Sakartvelo, Vengrijos, Islandijos, Šiaurės Makedonijos, Serbijos, Šiaurės Airijos, Škotijos bei Slovakijos rinktinės.

Sunkią pergalę po pratęsimo iškovojo Serbijos futbolininkai. Jie 2:1 (0:0) palaužė Norvegijos komandą bei tęsė kovą dėl vietos Europos futbolo čempionate.

Įvarčiai dvikovoje pasipylė tik antrojo kėlinio pabaigoje. Pirmoji pasižymėjo Serbijos ekipa – 82-ąją minutę svečius į priekį išvedė Sergėjus Milinkovičius-Savičius.

Serbų triumfas ilgai netruko – 88-ąją min. rezultatą taikliu smūgiu išlygino Mathiasas Normannas. Per likusį antrojo kėlinio laiką nei vienai iš rinktinių pasižymėti nepavyko ir komandos keliavo į pratęsimą.

Papildomame kėlinyje geriau sekėsi Serbijos futbolininkams. 103-ąją dvikovos minutę serbus vėl į priekį išvedė S.Milinkovičius-Savičius. Pratęsime užtikrinčiau žaidę Serbijos žaidėjai žengė į kitą atrankos etapą, kuriame susikaus su Škotijos rinktine.

Kiti ketvirtadienį vykusių Europos futbolo čempionato atrankos rungtynių rezultatai.

Gruzija – Baltarusija 1:0 (1:0)

Bulgarija – Vengrija 1:3 (0:1)

Islandija – Rumunija 2:1 (2:0)

Bosnija ir Hercegovina – Šiaurės Airija 1:2 (1:0) (po baudinių)

Šiaurės Makedonija – Kosovas 2:1 (2:1)

Škotija – Izraelis 1:0 (0:0) (po baudinių)

Slovakija – Airija 1:0 (0:0 (po baudinių).