Tautų lyga: pasaulio futbolo čempionato finalo pakartojimas ir anglų problemos Visi trečiadienio rezultatai

Trečiadienį tęsėsi UEFA Tautų lygos turnyro rungtynių maratonas – įvyko net 20 dvikovų. Stipriausiame A divizione buvo sužaistos šešios rungtynės.

Prancūzijos futbolininkai įveikė Kroatiją.<br>Scanpix nuotr.

Oct 15, 2020, 6:44 AM

Intriguojanti kova vyko Kroatijoje, kurioje aikštelės šeimininkai priėmė svečius iš Prancūzijos. 2018 metų pasaulio futbolo čempionato finalo pakartojime pergale vėl šventė prancūzų ekipa, kuris palaužė varžovus 2:1 (1:0).

Dvikovos įvarčių sąskaitą atidarė Antoine'as Griezmannas, kuris 8-ąją rungtynių minutę išvedė svečius į priekį.

Kroatai savo varžovams atsakė tik po pertraukos. 64-ąją min. skaičius švieslentėje sulygino Nikola Vlasičius.

Prancūzus į pirmaujančios ekipos vaidmenį 79-ąją min. sugrąžino Kylianas Mbappe. PSG žvaigždės įvartis garantavo svečiams pergalę minimaliu pranašumu.

Kur kas rimtesnių problemų turėjo Anglijos vienuolikė, kuri namuose 0:1 (0:1) turėjo pripažinti Danijos komandos pranašumą.

Įvykius „Trims liūtams“ apsunkino 32-ąją min. iš aikštelės pašalintas Harry Maguire'as, kuris po pavojingo žaidimo prieš savo varžovą, buvo nubaustas antrąja geltona kortele.

Daugumoje likę danai savo pranašumą realizavo 35-ąją min. Baudos aikštelėje prasižengę anglai buvo nubausti 11-os metrų baudinių, o jį sėkmingai realizavo Christianas Eriksenas.

Aikštelės šeimininkams nepavyko išlyginti rezultato iki pat dvikovos pabaigos ir tris taškus iš Anglijos išsivežė Danijos futbolininkai.