Italijoje sekmadienį lijo įvarčiais

„Roma“ į „Benevento“ vartus įmušė 5 įvarčius.<br> Reuters/Scanpix.com nuotr.

Oct 19, 2020, 12:26 AM

Sekmadienį Italijos futbolo čempionate sužaistos penkerios „Serie A“ akistatos, kurios pasižymėjo nemenku rezultatyvumu. Tik vienoje akistatoje buvo pelnyto vos 4 įvarčiai. Itin lengvą pergalę namuose pasiekė „Roma“ futbolininkai, kurie net 5:2 (2:1) nugalėjo „Benebento“ ekipą.

Pirmieji jau penktą minutę į priekį išsiveržė „Benebento“ futbolininkai po G. Caprari įvarčio, o rezultatą 31-ąją minutę išlygino Perdo.

Po penkių minučių „Roma“ jau buvo priekyje po E. Dzeko įvarčio. Po didžiosios pertraukos rezultatą 55 min. vėl išlygino „Benebento“ G. Lapadula, o po to jau įvarčius mušė tik „Roma“: 67-ąj min. po 11 metrų baudinio pasižymėjo J. Veretoutas, 78-ąją – dar vieną įvartį pridėjo E. Dzeko, o 89 minutę – B. Peresas.