„Barcelona“ ir toliau barsto taškus: nesugebėjo laimėti net žaidę daugumoje

Šeštadienį vykusiose Ispanijos futbolo čempionato rungtynėse „Barcelona“ ir vėl barstė taškus. Katalonai, net ir žaisdami daugumoje, svečiuose 1:1 (0:1) neįveikė „Alaves“ ekipos.

Katalonijos klubas išbarstė taškus ketveriose rungtynėse paeiliui.<br>Scanpix nuotr.

Nov 1, 2020, 12:11 AM, atnaujinta Nov 1, 2020, 12:14 AM

Aikštelės šeimininkai į priekį išsiveržė pirmajame kėlinyje. 31-ąją min. „Alaves“ į priekį išvedė Luisas Rioja.

„Barcelona“ komanda antrajame kėlinyje turėjo vienu žaidėju daugiau, kai 62-ąją min. iš aikštės už antrąją geltoną kortelę buvo išvartytas šeimininkų žaidėjas Jota.

Daugumoje žaidę katalonai pranašumu pasinaudojo 63-ąją min., kai skaičius švieslentėje išlygino Antoine'as Griezmannas.

Tačiau „Barcelona“ futbolininkams nepavyko pasižymėti dar kartą ir iki dvikovos pabaigos rezultatas išliko nepakitęs.

Katalonijos ekipa prarado taškus jau ketveriose Ispanijos pirmenybių rungtynėse iš eilės.