Skambus sugrįžimas: virusu persirgusiam C. Ronaldo priminti apie save užteko vos trijų minučių

Sekmadienį vykusiose Italijos futbolo čempionato rungtynėse triuškinančią pergalę iškovojo Turino „Juventus“ ekipa. „Senoji Sinjora“ svečiuose 4:1 nepaliko vilčių „Spezia“ klubui.

Virusu persirgęs C.Ronaldo įmušė du įvarčius.<br>Scanpix nuotr.

Nov 1, 2020, 5:59 PM, atnaujinta Nov 2, 2020, 12:04 AM

Šioje dvikovoje į Turino ekipos rikiuotę grįžo nuo koronavirusu persirgęs Cristiano Ronaldo. Aikštelėje jis pasirodė po keitimo antrajame kėlinyje.

Rungtynes abi komandos pradėjo apsikeisdamos įvarčiais. Pirmieji pasižymėjo „Juventus“, kai 14-ąją min. varžovų vartininką nuginklavo Alvaro Morata.

32-ąją min. aikštelės šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą. Įvartį įmušė Tommaso Pobega.

56-ąją min. „Juventus“ strategas Andrea Pirlo nusprendė į kovą mesti koronąvirusą įveikusį C.Ronaldo.

Portugalo įvarčio ilgai laukti nereikėjo. Turino klubo žvaigždė pasižymėjo jau 59-ąją minutę.

67-ąją min. dar vieną įvartį svečiams pridėjo Adrienas Rabiotas, 76-ąją min. visus reikalus sutvarkė 11-os metrų baudinį realizavęs ir antrą kartą apie save priminęs C.Ronaldo.