Gynyboje užmigusi „Manchester United“ Turkijoje favoritų statuso nepateisino

Trečiadienį tęsiasi UEFA Čempionų lygos trečiojo turo kovos, o F ir H grupėse buvo sužaistos dvejos rungtynės.

Mančesterio komanda pralaimėjo išvykoje.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Nov 4, 2020, 7:55 PM, atnaujinta Nov 4, 2020, 10:06 PM

F grupėje Sankt Peterburgo „Zenit“ komanda namuose priėmė Romos „Lazio“ futbolininkus ir sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:0).

„Zenit“ į priekį įsiveržė dar pirmajame kėlinyje, kuomet Aleksandras Jerokinas pasižymėjo 32-ąją minutę. Ilgą laiką šeimininkų gynyba laikėsi ir neleido pasižymėto „Lazio“ futbolininkams, tačiau 82-ąją minutę Felipe Caicedo išlygino rezultatą.

Po šių lygiųjų „Zenit“ turi iškovojęs 1 tašką, „Lazio“ – 5.

H grupėje Stambulo „Basaksehir“ komanda savo tvirtovėje įrodė pranašumą ir kiek netikėtai 2:1 (2:1) nugalėjo „Manchester United“ žaidėjus. Pastarieji buvo ryškūs poros favoritai. Jie buvo laimėję abejas savo Čempionų lygos rungtynes, o Turkijos klubas iki tol nebuvo pelnęs nei taškų, nei įvarčių.

Rungtynės tiesiog košmariškai susiklostė svečių komandai jau 13-ąją minutę. „Manchester United“ po nesėkmingos savo atakos leido varžovų puolėjui vienam pabėgti nuo aikštės vidurio ir šis pelnė pirmąją įvartį.

Artėjant kėlinio pabaigai „Basaksehir“ padvigubino rezultatą, tačiau Anthony Martialis vos po trijų minučių atsakė tiksliu smūgiu.

Po pertraukos „Manchester United“ dar bandė gelbėtis šiose rungtynėse, tačiau „Basaksehir“ gynyba atsilaikė ir Turkijos klubas iškovojo pergalę namuose.