Sulaukus koronaviruso testo rezultatų – priverstinis kroatų keitimas rungtynių metu

Trečiadienį Kroatijos rinktinė lygiosiomis 3:3 sužaidė draugiškas rungtynes su Turkija ir jau po pirmojo kėlinio neteko savo kapitono Domagojaus Vidos.

Domagojus Vida užsirėtė koronavirusu.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Nov 12, 2020, 4:01 PM, atnaujinta Nov 12, 2020, 4:02 PM

Pasirodo dvikovos metu atėjo papildomi koronaviruso testo rezultatai, kurie parodė galimą Stambulo „Besiktas“ gynėjo užsikrėtimą. Šis per pertrauką nedelsiant buvo pakeistas ir izoliuotas nuo komandos.

Ketvirtadienio rytą buvo oficialiai patvirtina, kad žaidėjas iš tiesų užsikrėtė COVID-19 virusu.

Dvikovos metu D.Vidą pakeitė Filipas Uremovičius, o kapitonas praleis Tautų lygos kovas su Švedija ir Portugalija.

Pranešama, kad visų kitų Kroatijos rinktinės narių testai yra neigiami.