UEFA Tautų lygoje – 6 ispanų įvarčiai vokiečiams ir užtikrinta latvių pergalė

Antradienį UEFA Tautų lygoje vyko aštuoni susitikimai, o didžiausią netikėtumą pateikė Ispanijos rinktinė, kuri net 6:0 (3:0) sutriuškino Vokietijos komandą.

UEFA Tautų lygoje – 5 ispanų įvarčiai vokiečiams ir latvių įvarčių gausa.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Nov 17, 2020, 11:36 PM, atnaujinta Nov 17, 2020, 11:39 PM

Ispanai dar iki ilgosios pertraukos pelnė 3 įvarčius, taip sugniuždydami varžovus. 11-ąją minutę pasižymėjo Alavaro Morata, 33-ąją – Ferranas Torresas, 38-ąją – Rodri.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė, o šeimininkai pelnė dar du gražius įvarčius, kuriuos pelnė F.Torresas (55 min. ir 71 min.).

Maža to, dvikovos pabaigoje pasižymėjo ir Mikelis Oyarzabalas 6:0.