Varžovų klaidas įvarčiais vertęs „Eibar“ šventė pergalę Ispanijoje

Pirmadienį vykusiose Ispanijos futbolo pirmenybėse „Eibar“ futbolininkai svečiuose 2:0 (0:0) įveikė Sevilijos „Real Betis“ klubą.

„Eibar“ laimėjo rungtynes išvykoje.<br>Scanpix nuotr.

Nov 30, 2020, 11:54 PM

Pirmajame kėlinyje netrūko pavojingų epizodų abiejose aikštelės pusėse, tačiau pasižymėti nei vienai iš komandų nepavyko.

Po pertraukos dvikovos įvarčių sąskaitą atidarė svečiai. Po grubios „Real Betis“ gynėjų klaidos kamuolį į vartus 49-ąją min. taikliai pasiuntė Yoshinori Muto.

Po šalto dušo atsitokėti nespėjusi Sevilijos komanda buvo nubausta dar kartą.

54-ąją min. aikštelės šeimininkų vartininkas Joelis Roblesas pažeidė taisykles baudos aikštelėje ir paskirtą 11-os metrų baudinį 54-ąją min. realizavo Estebanas Burgosas.

Per likusį laiką nei vienai iš ekipų pasižymėti nepavyko ir tris taškus iš varžovų tvirtovės išsivežė „Eibar“ klubas.