Čempionų lyga: antausis „Liverpool“ ir įvarčių lietus Paryžiuje

Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje grupių etapą užbaigė dar šešios komandos.

PSG sutriuškino savo varžovus.<br>Scanpix nuotr.

Dec 9, 2020, 7:53 PM, atnaujinta Dec 9, 2020, 9:52 PM

D ir H pogrupių ekipos išsidalino paskutiniuosius kelialapius į turnyro aštuntfinalį.

D grupėje vienvaldžiai lentelės lyderiai „Liverpool“ futbolininkai savo pasirodymą pirmajame turnyro etape baigė lygiosiomis. Anglijos čempionai išvykoje sužaidė 1:1 su „Midtjylland“ ekipa.

Svečius dar pirmąją akistatos minutę į priekį išvedė Mohamedas Salahas.

Visgi aikštelės šeimininkai rezultatą išlygino 62-ąją min.

Kitose D grupės rungtynėse Amsterdamo „Ajax“ namuose 0:1 nusileido „Atalanta“ futbolininkams.

Nugalėtojams pergalingą įvartį įmušė Luisas Murielas. Ši pergalė garantavo Italijos klubui vietą turnyro aštuntfinalyje.

Tuo tarpu antradienį dėl rasistinio skandalo nutrauktos H pogrupio rungtynės tarp „Paris Saint Germain“ ir „Basaksehir“ futbolininkų buvo pratęstos trečiadienį.

Paryžiaus klubas nepasigailėjo savo varžovų ir sutriuškino juos 5:1. Aikštelės šeimininkai visus reikalus sutvarkė dar pirmajame kėlinyje.

Net tris įvarčius nugalėtojams įmušė Neymaras.

D grupė

„Ajax“ – „Atalanta“ 0:1 (0:0). Luisas Murielas (85 min.)

„Midtylland“ – „Liverpool“ 1:1 (1:0) Mohamedas Salahas (1 min.)/Alexanderis Scholzas (62 min. po baudnio)

Rikiuotė: „Liverpool“ – 12, „Atalanta“ – 11, „Ajax“ – 7, „Midtjylland“ – 2.

H grupė

PSG – „Basaksehir“ 5:1 (3:0). Neymaras (21 min., 38 min., 50 min.), Kylianas Mbappe (42 min. po baudinio, 62 min.)/Mehmetas Topalas (57 min.).

Rikiuotė: PSG – 12, „Leipzig“ – 12, „United“ – 9, „Basaksehir“ – 3.