„Tottenham“ gavo dar vieną antausį ir užleido antrąją vietą Anglijos čempionate „Manchester United“ pirmą kartą nuo 2011 metų įmušė 6 įvarčius

Anglijos futbolo lygos 14-ojo turo rungtynėse Londono „Tottenham Hotspur“ patyrė antrąją nesėkmę iš eilės. Jose Mourinho vedamas klubas nusileido „Leicester City“ klubui 0:2 (0:1) ir užleido antrąją vietą turnyro lentelėje.

„Leicester City“ ekipa jau yra antroje vietoje.<br> Reuters/Scanpix.com nuotr.

Dec 20, 2020, 6:44 PM, atnaujinta Dec 20, 2020, 11:37 PM

„Leicester City“ kovojo tik dėl pergalės, o J.Mourinho auklėtiniai lengvabūdiškai leido svečiams pelnyti du įvarčius.

Pradžioje baigiantis pirmam kėliniui ir jau teisėjui pridėjus laiką Serge'as Aurier baudos aikštelėje stumtelėjo Wesley Fofaną ir nuo 11 metrų žymės įvartį pelnė Jamie Vardy.

Antrasis įvartis krito jau antrame kėlinyje, o 59 min. į savo vartus kamuolį pasiuntė Toby Alderweireldas.

Nuo pirmoje vietoje patogiai įsitaisiusių „Liverpool“ dabar „Leicester City“ atsilieka 4 taškais.

Vakare neįtikėtiną šou surengė ir „Manchester United“ klubas, namie net 6:2 (4:1) sutriuškinęs „Leeds United“ ekipą.

Jau 2-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Scottas McTominay'us, o po minutės jis skirtumą dar ir padvigubino.

20-ąją min. rezultatas jau tapo 3:0, kai pasižymėjo Bruno Fernandesas. Dar po 17 minučių Victoras Lindelofas po kampinio rezultatą padarė triuškinamu – 4:0, bet „Leeds“ situaciją 41-ąją minutę pagerino Liamo Cooperio įvartis.

Po pertraukos 66-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė Danielis Jamesas, o 70-ąją minutę rungtynių teisėjas skyrė 11 metrų baudinį į „Leeds“ vartus, kurį sėkmingai realizavo B. Fernandesas.

Paskutinį įvartį šiame mače 73-ąją minutę pelnė „Leeds“ gynėjas Stuartas Dallasas.

„Manchester United“ ekipa šešis įvarčius pelnė pirmą kartą po to, kai klubą 2013 metais paliko garsusis treneris Alexas Fergusonas.

Prieš tai 2011 metais Mančesterio klubas buvo susitvarkęs su Londono „Arsenal“ 8:2.