Beprotiškas „Copa Libertadores“ finalas: pergalingas įvartis įmuštas devintą teisėjo pridėto laiko minutę

Garsiame Pietų Amerikos futbolo turnyro „Copa Libertadores“ finale netrūko intrigos.

Prestižiniame Pietų Amerikos futbolo turnyre triumfavo San Paulo „Palmeiras“ ekipa.<br>Scanpix nuotr.

Jan 31, 2021, 10:00 AM

Finalinėse rungtynėse susigrūmė du Brazilijos klubai. Pergalę po įtemptos kovos 1:0 (0:0) iškovojo San Paulo „Palmeiras“ vienuolikė, kuri palaužė „Santos“ futbolininkus.

Vienintelis dvikovos įvartis buvo įmuštas antrajame kėlinyje, kai devintąją teisėjo pridėto laiko minutę varžovų vartininką nuginklavo Breno Lopesas.

Teisėjas antrajame kėlinyje buvo pridėjęs net 13 papildomo laiko minučių.

„Palmeiras“ ekipa prestižiniame turnyre triumfavo antrąjį kartą klubo istorijoje.