„Manchester United“ paskutinę minutę paleido pergalę ir nepavijo „Premier“ lygos lyderių

Anglijos futbolo čempionate šeštadienį „Manchester United“ praleido progą pasivyti pirmaujantį „Manchester City“ klubą, kai namuose sužaidė 3:3 su Liverpulio „Everton“ komanda.

Rezultatą išlygino „Everton“ žaidėjas D.Calvertas-Lewinas.<br> Imago/Scanpix nuotr.

Feb 7, 2021, 11:19 AM, atnaujinta Feb 7, 2021, 11:29 AM

„United“ surinko 43 taškus po 23 rungtynių, o dviem mačais mažiau žaidęs „City“ turi 45 taškus ir sekmadienį žais su titulą ginančiu „Liverpool“, kuris turi 40 taškų (22).

„United“ paleido pergalę paskutinę minutę, kai rezultatą išlygino „Everton“ žaidėjas Dominicas Calvertas-Lewinas.

Šeimininkai pirmavo po Edinsono Cavani (24-ąją min.) ir Bruno Fernandeso (45) įvarčių, bet iškart po pertraukos „Everton“ rezultatą išlygino – įmušė Abdoulaye Doucoure'as (49) ir Jamesas Rodriguezas (52).

„United“ vėl pirmavo Scotto McTominay smūgio galva į savo vartus (70), bet pergalės iškovoti nepavyko.