„Juventus“ ekipa netikėtai krito Neapolyje

Čempionų titulą ginantys Turino „Juventus“ futbolininkai Italijoje šeštadienį patyrė pralaimėjimą 0:1 (0:1), o galingąjį klubą įveikė „Napoli“.

Cristiano Ronaldo<br>Reuters/Scanpix.com nuotr.

Feb 13, 2021, 9:37 PM, atnaujinta Feb 14, 2021, 1:03 AM

Vienintelį rungtynių įvartį 31 minutę „Napoli“ ekipai nuo 11 metrų žymos pelnė Lorenzo Insigne.

„Juventus“ krito antrą kartą per penkias akistatas.

Kitose rungtynėse „Juventus“ reabilituotis bandys prieš „Crotone“ ekipą, „Napoli“ antrosios pergalės paeiliui sieks prieš stringančią „Atalanta“.

„AC Milan“ klubas 0:2 šeštadienį patyrė nelauktą pralaimėjimą prieš ne ką žaidžiančią „Spezia“. Visi įvarčiai krito antrame kėlinyje.

56–ąją minutę kamuolį į Milano ekipos vartus pasiuntė Giulio Maggiore, o antrąjį įvartį „Spezia“ pelnė 67–ąją minutę.