Sniego rungtynėse „Bayern“ įmušė tris įvarčius, bet uždirbo tik tašką

Vokietijos futbolo čempionato 21-ojo turo rungtynėse pirmadienį lyderis Miuncheno „Bayern“ namuose turėjo tenkintis lygiosiomis 3:3 (0:2) su viena autsaiderių Bilefeldo „Arminia“.

R.Lewandowskis pelnė 25-ąjį įvartį čempionate.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Feb 16, 2021, 7:37 AM, atnaujinta Feb 16, 2021, 7:43 AM

Rungtynės vyko sningant, todėl teisėjas dukart stabdė kovą, kad būtų nuvalytos linijos aikštėje.

Čempionai surinko 49 taškus ir penkiais lenkia „Leipzig“ ekipą.

„Bayern“ po pirmojo kėlinio atsiliko 0:2, kai praleido Michelio Vlapo (9 min.) ir Amoso Pieperio (37) smūgius.

Po pertraukos 48-ąją min. Robertas Lewandowskis pelnė savo 25-ąjį įvartį čempionate ir sušvelnino skirtumą, bet tuoj pat po Christiano Gebauerio smūgio rezultatas tapo 1:3.

„Bayern“ išsigelbėjo nuo sensacingo pralaimėjimo, kai įvarčius pelnė Corentinas Tolisso (57) ir Alphonso Daviesas (70).

Vis dėlto per paskutines 20 minučių favoritai nepajėgė įmušti pergalingo įvarčio.