„Bayern“ futbolininkai siautėjo Romoje: įvartį pelnė net ir 17-metis J. Musiala

[[ge:lrytas:lrytas:18405639]]

17-metis Jamalas Musiala pelnė antrąjį įvartį.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
 Robertas Lewandowskis.<br> Imago/Scanpix nuotr.

Feb 23, 2021, 9:59 PM, atnaujinta Feb 24, 2021, 12:04 AM

UEFA čempionų lygos aštuntfinalio pirmosiose rungtynėse antradienį Romoje „Lazio“ beviltiškai 1:4 (0:3) pralaimėjo titulą ginančiam Miuncheno „Bayern“, kuris dominavo aikštėje nuo pirmųjų minučių.

Šio aštuntfinalio baigtis tapo aiški sužaidus vos 45 minutes, kai 2020 metų čempionai Romos olimpiniame stadione pelnė tris įvarčius.

Jau 9-ąją min,. pasižymėjo lenkas Robertas Lewandowskis, o 24-ąją min. istorinį įvartį pelnė 17-metis talentas Jamalas Musiala, kuris vis dar svyruoja tarp Vokietijos ir Anglijos rinktinių.

42-ąją min. įmušė Leroy Sane, o iškart po pertraukos 47-ąją min. kamuolį į savo vartus nukreipė „Lazio“ gynėjas Francesco Acerbi.

Tik tada 49-ąją min. „Bayern“ gynybą pralaužė Joaquinas Correa, bet tai ir buvo viskas, ką „Lazio“ pajėgė padaryti.

„Bayern“ pirmauja Vokietijos čempionate, tačiau savaitgalį netikėtai 1:2 nusileido įsibėgėjusiai Frankfurto „Eintracht“ ekipai. Romos klubas Italijos čempionate žengia šeštas.

Rungtynių statistika.

Romos „Lazio“ – Miuncheno „Bayern“ 1:4 (0:3). Joaquinas Correa (49)/Robertas Lewandowskis (9), Jamalas Musiala (24), Leroy Sane (42), Francesco Acerbi (47 į savo vartus).