„Bayern“ praleido du greitus Dortmundo įvarčius, bet į tai atsakė keturiais smūgiais

Vokietijos futbolo čempionato 24-ojo turo rungtynėse šeštadienį titulą ginantis lyderis Miuncheno „Bayern“ iškovojo 17-ąją pergalę, namuose 4:2 (2:2) įveikęs principinį varžovą Dortmundo „Borussia“ ir surinkęs 55 taškus.

R.Lewandowskis įmušė tris įvarčius.<br> AP/Scanpix nuotr.

2021-03-06 21:57

Svečiams rungtynės prasidėjo nuostabiai – 2-ąją ir 9-ąją min. įmušė norvegas Erlingas Haalandas.

Tačiau dar iki pertraukos tuo pačiu atsakė „Bayern“ puolėjas lenkas Robertas Lewandowskis, pasižymėjęs 26-ąją ir 44-ąją min.

Mačo baigtis buvo nulemta antrojo kėlinio pabaigoje, kai 88-ąją minutę įmušė Leonas Goretzka, o 90-ąją min. tašką padėjo R.Lewandowskis.

Antras su 53 taškais lieka „Leipzig“, kuris svečiuose 3:0 sutriuškino „Freiburg“ ekipą.