Misija neįmanoma: L. Messi neįmušė baudinio, „Barcelona“ Čempionų lygoje neįveikė PSG ir iškrito iš turnyro

UEFA Čempionų lygoje sunkiausia užduotis laukė katalonų „Barcelona“ ekipos: antrame aštuntfinalio mače ši komanda privalėjo įveikti „Paris Saint Germain“ atstovus įspūdingu rezultatu, tačiau šį akistata baigėsi 1:1 (1:1).

L.Messi su kompanija laukia sunki užduotis Čempionų lygoje.<br>AFP/Scanpix.com nuotr.

Mar 10, 2021, 10:05 PM, atnaujinta Mar 11, 2021, 12:14 AM

Pirmąjį mačą Katalonijos klubas namie Paryžiaus „Saint-Germain“ futbolininkams pralaimėjo net 1:4. Tad kelialapį į turnyro ketvirtfinalį būtų garantavusi pergalė prieš prancūzus 3:0.

Ši mačą iš arenos stebėjo ir naujasis klubo prezidentas Joanas Laporta, ketverių metų kadencijai išrinktas sekmadienį. Jis žadėjo „Barcelona“ komandoje išlaikyti Lioneli Messi.

Tačiau garsusis argentinietis ir pradžiugino, ir nuliūdino naują „Barcelona“ vadovą.

31-ąją minutę Kylianas Mbappe nuo 11 metrų žymos išvedė į priekį Prancūzijos čempioną 1:0 ir tapo aišku, kad katalonams būtina mušti ė įvarčius, kad bent jau žaisti pratęsimą.

Nepraėjus šešioms minutėms, atsakomąjį įvartį pelnė L.Messi. Per pridėtą teisėjo laiką už pražangą baudos aikštėje „Barcelona“ gavo teisę mušti 11 metrų baudinį ir prie kamuolio stojo tas pats L.Messi. Tačiau jo smūgis buvo beveik į vartų centrą, vartininkas puertorikietis Keyloras Navasas kamuolį atmušė.

Apskritai, jis yra puikus 11 metrų baudinių sulaikymo meistras: jis atmušė 17 smūgių iš 55.

Tačiau L.Messi ji keturis kartus buvo įveikęs, tačiau penktasis priklausė jau Puerto Riko futbolo atstovui.

Per antrąjį kėlinį nė vienai komandai nepavyko pelnyti įvarčio, nors „Barcelona“ iš viso į varžovų vartų pusę smūgiavo 20 kartų, o šeimininkai – vos 5.

Tad po dviejų dienų aštuntfinalio dvikovų tapo aišku, kad nei L.Messi, nei Cristiano Ronaldo nežais turnyro ketvirtfinalyje.

Nė vieno iš šių garsių futbolininkų Čempionų lygos ketvirtfinalyje pastarąjį kartą nebuvo tik 2005 metų sezone.