„Atletico“ nuskendo Londone – „Chelsea“ sugrąžino seną skolą Čempionų lygoje

Madrido „Atletico“ futbolininkai, pirmaujantys Ispanijos čempionate, trečiadienį pabandė prasibrauti į UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalį, tačiau tai jiems padaryti nepavyko. Atsakomojoje turnyro aštuntfinalio dvikovoje ispanai svečiuose bandė palaužti Londono „Chelsea“ klubą ir išlupti iš anglų rankų kelialapį į kitą etapą, tačiau ir dar kartą pergalę šventė „Chelsea“ 2:0 (1:0).

Hakimas Ziyechas pelnė pirmą įvartį. <br>AFP/Scanpix.com nuotr.
„Chelsea“ pirmame mače įveikė „Atletico“.<br>AFP/Scanpix.com nuotr.

Mar 17, 2021, 9:49 PM, atnaujinta Mar 18, 2021, 12:26 AM

Pirmosiose šių komandų rungtynėse 1:0 nugalėjo „Chelsea“, o įvartį antrajame kėlinyje pelnė prancūzas Olivieris Giroud.

Šįkart 34 minutę po puikios atakos pasižymėjo Hakimas Ziyechas, o galutinį taškai jau per teisėjo pridėtą laiką padėjo tik ką aikštėje pasirodęs Emersonas.

Tiesa, Madrido klubas nuo 82-sios minutės žaidė mažumoje, nes raudoną kortelę prieš save pamatė už grubų žaidimą Stefanas Savičius. Jis trenkė anglų ekipos gynėjui į krūtinę.

Tarpusavio dvikovose dabar „Chelsea“ išsiveržė į priekį. Londono ekipa Europos turnyruose „Atletico“ klubą nugalėjo ketvirtą kartą. Dusyk stipresnė buvo Madrido komanda, o dar trys mačai baigėsi lygiosiomis.

Be to, „Chelsea“ atsirevanšavo už itin seną skriaudą. Londono klubas pastarąjį kartą Čempionų lygos ketvirtfinalyje žaidė vadovaujant Jose Mourinho 2014 metų sezone ir pasiekė net pusfinalį, iš kurio komandą išstūmė būtent „Atletico“.