Įspūdingas pasaulio futbolo atrankos rezultatas: Danija įsūdė Moldovai net 8 įvarčius

Europoje sekmadienį vyksta 2022 metų pasaulio futbolo čempionato atranka. Pirmąją pergalę turnyre iškovojo Planetos čempionai prancūzai, kurie įveikė Kazachstano atstovus 2:0 (2:0).

Danija tiesiog sutrypė Moldovos rinktinę.<br> Reuters/Scanpix.com nuotr.

2021-03-28 23:04, atnaujinta 2021-03-29 00:14

Pirmasis įvartis krito 19-ąją minutę, pasižymėjo Ousmane'as Dembele. Prieš pat pat pertrauką Sergejus Maly įsimušė į savo vartus. Rezultatas galėjo būti ir dar didesnis, tačiau 75 min. 11 metrų baudinio nerealizavo Kylianas Mbappe.

Atranką 2018 metų pasaulio čempionai prancūzai pradėjo lygiosiomis 1:1 su ukrainiečiais.

Neįtikėtinas rezultatas fiksuotas F grupėje, kur Danijos futbolininkai namie tiesiog sutrypė Modovos ekipą 8:0 (5:0). Danai po pirmo kėlinio jau buvo priekyje penkiais įvarčiais. Po du įvarčius pelnė Kasperas Dolbergas ir Mikkelas Damsgaardas.

Šiek tiek mažesniu skirtumu Šiaurės Makedonija įveikė Lichtenšteiną - buvo įmušti 5 įvarčiai be atsako.

Ispanijos futbolininkai sugebėjo išvengti lygiųjų išvykoje su Gruzijos atstovais ir laimėjo 2:1 (0:1). Pergalingą įvartį per teisėjo pridėtą laiką pelnė Danielis Olmo.

Praėjusio pasaulio čempionato ramųbės drumstėjai islandai netikėtai krito Armėnijoje 0:2.