Įvarčių lietus: Lietuvos moterų rinktinės pergalė pažymėta rekordu

Lietuvos futbolininkės iškovojo pergalę rezultatu 7:1 prieš Libano rinktinę ir pratęsė pergalių seriją tarptautiniame turnyre Armėnijoje. Pirmajame kėlinyje lietuvės surengė įvarčių fiestą ir pelnė 6 įvarčius, o libanietėms tik kartą pavyko pelnyti įvartį į Medos Šeškutės ginamus vartu, skelbia LFF.lt

Lietuvos moterų futbolo rinktinė.<br> LFF.lt nuotr.

Apr 10, 2021, 2:45 PM

Hetriką atliko Rimantė Jonušaitė, du įvarčius pridėjo Liucija Vaitukaitytė bei vieną įvartį pridėjo Ugnė Lazdauskaitė.

Antrame kėlinyje pakeitus rinktinės žaidėjų sudėtį, Laura Ruzgutė įmušė dar vieną lietuvių įvartį.

Rimanto Viktoravičiaus treniruojama Lietuvos rinktinė pagerino savo pelnytų įvarčių per rungtynes rekordą bei pakartojo 2007 metais užfiksuotą pergalės didžiausiu įvarčių skirtumu rekordą.

2007 m. gegužės 25 d. Šiauliuose vykusiame Baltijos taurės turnyre Lietuvos rinktinė buvo įveikusi rezultatu 6:0 Latvijos rinktinę. Tąsyk po 2 įvarčius pelnė Raimonda Bložytė ir Raimonda Kudytė, po vieną – Viktorija Budrytė ir Justina Lavrenovaitė.

Lietuvos rinktinė paskutines tarptautinio turnyro „Our Game“ rungtynes Jerevane sužais poryt, balandžio 12 dieną nuo 15 valandos prieš Armėnijos rinktinę.

Preliminari rungtynių statistika: Lietuva – Libanas 7:1 (6:1)

Įvarčių autorės: 5, 16 ir 43 min. Rimantė Jonušaitė, 12 (iš 11 m baudinio) ir 31 min. Liucija Vaitukaitytė, 34 min Ugnė Lazdauskaitė, 56 min. Laura Ruzgutė (Lietuva); 32 min. Farah el Tayar (Libanas)

Lietuvos nacionalinės moterų rinktinės startinė sudėtis: Meda Šeškutė, Tereza Romanovskaja, Milda Liužinaitė, Algimantė Mikutaitė, Laura Ruzgutė, Dovilė Gailevičiūtė, Anika Kyžaitė, Liucija Vaitukaitytė, Ugnė Lazdauskaitė, Paulina Sarkanaitė, Rimantė Jonušaitė.