Vokietijos čempionate: „Bayern“ lygiosios ir sunkią pergalę iškovojusi „Borussia“

Vokietijos futbolo čempionate titulą ginanti Miuncheno „Bayern“ namuose 1:1 (0:0) sužaidė lygiosiomis su Berlyno „Union“ ekipa.

Ansgaras Knauffas.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Apr 10, 2021, 10:36 PM, atnaujinta Apr 11, 2021, 8:04 AM

Abu rungtynių įvarčiai krito antrajame kėlinyje.

Šeimininkai išsiveržė pirmieji. 68-ąją minutę Miuncheno futbolininkus į priekį išvedė Jamalas Musiala. Tačiau rungtynių pabaigoje - 85-ąją mačo minutę - rezultatą išlygino Marcusas Ingvartsenas.

Be savo lyderio ir pagrindinio puolėjo Roberto Lewandowskio rungtyniaujanti ,,Bayern" šiuo momentu nedemonstruoja geros formos. Bavarijos krašto ekipa rezultatu 3:2 nusileido Paryžiaus ,,Saint-Germain" UEFA čempionų lygos ketvirtfinalyje.

,,Bayern" su 65 taškais išlieka čempionato lyderiais.

Tuo tarpu Berlyno „Union“ yra septinta.

Kitose rungtynės sunkią pergalę iškovojo Dortmundo ,,Borussia" futbolininkai, kurie išvykoje 3:2 (0:1) palaužė ,,Stuttgart" komandą.

Pirmieji rungtynėse išsiveržė šeimininkai, kai 17-ąją minutę įvartį pelnė Sasa Kalajdzicas.

Jau antrojoje kėlinio pradžioje Dortmundo ekipai pavyko išlyginti rezultatą. 47-ąją minutę įvartį pelnė 17-metis Jude'as Bellinghamas. Vos po penkių minučių įvartį dar pridėjo Marco Reusas ir atrodė, kad ,,Borussia" perlaužė rungtynes.

Visgi ,,Stuttgart" futbolininkai ginklų nesudėjo ir po 78-ąją minutę įmušto Daniel Didavi įvarčio išlygino rezultatą.

Galiausiai pergalingas įvartis krito 80-ąją min., kai kamuolį tiksliai į vartus pasiuntė dešiniojo krašto saugas Ansgaras Knauffas.

Dortmundo futbolininkai po pergalės yra penktoje turnyrinės lentelės vietoje, o Štutgarto futbolininkai devinti.