„Borussia“ kėlinį džiaugėsi rezultatu, tačiau į UEFA Čempionų lygos pusfinalį žengė „Manchester City“

Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje buvo žaidžiamas atsakomasis mačas tarp vokiečių Dortmundo „Borussia“ ekipos ir anglų „Manchester City“. Anglijoje pirmąją dvikovą 2:1 buvo laimėję „miestiečiai“ ir turėjo labai trapią persvarą – vienas Vokietijos klubo įvartis galėjo viską apversti aukštyn kojomis.

„Manchester City“ sugebėjo įveikti „Borussia“ ir jos aikštėje.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
„Manchester City“ laikomas vienu iš favoritų laimėti Čempionų lygą.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

2021-04-14 22:04, atnaujinta 2021-04-15 00:29

Nors „Borussia“ ekipai po pirmojo kėlinio buvo pavykę pirmauti ir turėti reikiamą persvarą, antrame svečiai iš Anglijos pelnė 2 įvarčius ir laimėjo akistatą vėl 2:1 (0:1). Tad „Manchester City“ pateko į turnyro pusfinalį.

Jau 15-ąją mačo minutę Dortmundo atstovai po Jude Bellinghamo įvarčio pirmavo 1:0 ir šis rezultatas buvo teigiamas šeimininkams.

Jis išsilaikė iki antrojo kėlinio pradžios, kai 55-ąją mačo minutę į Dortmundo klubo vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys.

Jį realizavo Riyadas Mahrezas. Nors vokiečiai pabandė užgulti svečių vartus, jiems pelnyti įvarčio nepavyko, o intrigą užbaigė 75 min. Philas Fodenas.

Žaidėjo įmuštas įvartis nubraukė visus vokiečių šansus bent žaisti pratęsimą.

Mančesterio futbolininkai, patekę į varžybų pusfinalį, susikaus su „Paris Saint Germain“ klubu. „Manchester City“ ekipos treneris Pepe Guardiola pakartojo portugalų stratego Jose Mourinho pasiekimą Čempionų lygoje – jis aštuntą kartą atvedė treniruojamą klubą iki varžybų pusfinalio.

Keturis kartus į šį etapą jis buvo išvedęs „Barcelona“ ir tris kartus Miuncheno „Bauern“.

„City“ savaitgalį Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse savo aikštėje sensacingai 1:2 nusileido kukliai „Leeds United“ komandai. Vis dėlto Mančesterio klubas toliau tvirtai pirmauja šalies lygoje.