„Chelsea“ palaužė „Manchester City“ ir žengė į Anglijos futbolo asociacijos taurės finalą

Anglijos futbolo asociacijos (FA) taurės pusfinalio rungtynėse Londono „Chelsea“ namie 1:0 palaužė „Manchester City“ futbolininkai ir žengė į finalą.

Į finalą žengė „Chelsea“.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

2021-04-17 21:32, atnaujinta 2021-04-17 21:36

Šeštadienį Londone vykusiose rungtynėse vienintelis rungtynių įvartis krito antrajame kėlinyje.

55-ąją susitikimo minutę po skerso Timo Wernerio perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Hakimas Ziyechas.

Ši pergalė Anglijos sostinės ekipai atvėrė ir duris į taurės finalą. Tai jau 15-asis kartas istorijoje, kai jiems pavyksta prasimušti iki pat finalo.

Negana pralaimėjimo rungtynių metu traumą patyrė ir aikštelę paliko „miestiečių“ lyderis Kevinas De Bruyne.

Antrasis FA taurės finalo dalyvis paaiškės sekmadienį tarp „Leicester“ ir „Southampton“ futbolininkų.