Prancūzijos lygoje „Paris Saint-Germain“ išsigelbėjo paskutinę minutę ir iškovojo labai svarbią pergalę

Prancūzijos futbolo lygoje „Ligue 1“ „Paris Saint-Germain“ (PSG) namie 3:2 palaužė „Saint-Ettiene“ futbolininkus.

PSG išgyveno dramą.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Apr 18, 2021, 4:17 PM, atnaujinta Apr 18, 2021, 4:24 PM

Chaosiškose rungtynėse visi keturi įvarčiai krito rungtynių pabaigoje.

78-ąją minutę svečiai pirmieji išsiveržė į priekį po Deniso Bouanga įvarčio.

Tačiau jau 79-ąją minutę rezultatą išlygino PSG komandos puolėjas Kylianas Mbappe.

87-ąją minutę į „Saint-Ettiene“ vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys ir jį sėkmingai realizavo tas pats K.Mbappe.

Ir, kai jau atrodė, kad šeimininkai perlaužė rungtynes, „Saint-Ettiene“ginklų nesudėjo – 92-ąją minutę rezultatą išlygino Romainas Hamouma.

Vis dėlto ir į tai paryžiečiai rado atsakymą – 95-ąją minutę ekipą išgelbėjo Mauricio Icardi įvartis.

Ypač svarbiame susitikime pergalę išplėšę PSG po 33-jų turų nuo pirmoje vietoje esančių „Lille“ futbolininkų atsilieka tik vienu tašku. Iškovoti taškai leidžia likti kovoje dėl Prancūzijos čempionų vardo.

„Saint-Ettiene“ rikiuojasi 13-oje pozicijoje.