Visas rungtynes dominavosi „Barcelona“ pasiekė triuškinamą pergalę ir triumfavo Karaliaus taurėje

Šeštadienį Ispanijos Karaliaus taurės finale „Barcelona“ iškovojo čempionės titulą. Katalonai palaužė 4:0 (0:0) Bilbao „Athletic“ komandą.

„Barcelona“ iškovojo Karaliaus taurę.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Apr 18, 2021, 12:21 AM, atnaujinta Apr 18, 2021, 12:33 AM

Sevilijoje vykusias rungtynes „Barca“ kontroliavo nuo pirmųjų minučių, tačiau iš pradžių švaistė progas ir visus įvarčius sumušė tik antrajame kėlinyje.

Jau 5-ąją minutę po Lionelio Messio perdavimo į virpstą smūgiavo Frenkie'is De Jongas. Bandydami išsilaikyti Baskai užsidarė savo aikštės pusėje, tuo tarpu „Barcelona“ kamuolį kontroliavo net 80 proc.

Antrojo kėlinio pradžioje ir toliau katalonams nepavyko įmušti įvarčio. 48-ąją minutę auksinės progos neišnaudojo Antonie Griezmanas, o 52-ąją minutę neįtikėtinai sausus vartus išsaugojo Unaius Simonas.

Vis dėlto visą susitikimą puikiai žaidęs olandas F.De Jongas atliko tikslų perdavimą po kurio 60-ąją įvartį įmušė Antonie Griezmannas ir „Barcelona“ pagaliau išsiveržė į priekį. Ir vėliau įvarčiai nesustojo.

Vos po kelių minučių, 63-ąją minutę, šį kartą po Jordi Albos perdavimo galva į vartus įmušė ir pats F.De Jongas.

68-ąją minutę ypač gražų įvartį pelnė L.Messis, kuris kartu F.De Jongo perdavimas perėjo per visą aikštelę ir pelnė įvartį. Dar vieną argentinietis pridėjo 73-ąją minutę.

„Barcelona“ Karaliaus taurėje triumfavo rekordinį 31-ąjį kartą. Katalonijos klubas paskutinį kartą finale kovojo 2018-aisiais ir 5:0 sutriuškino „Sevilla“.

Naudingiausiu finalo žaidėju buvo pripažintas L.Messi.

Šiame Ispanijos čempionate „Barcelona“ užima trečiąją vietą. Ji per 30 turų surinko 65 taškus. Katalonijos komanda vienu tašku atsilieka nuo „Real“ ir dviem nuo Madrido „Atletico“. „Barcelona“ praėjusį savaitgalį 1:2 pralaimėjo „El Clasico“ mūšį „Real“ futbolininkams. „Athletic“ žengia 11-tas – 37 taškai.