Penkis įvarčius įmušusi „Barcelona“ didina spaudimą pirmaujantiems Madrido klubams

Ispanijos futbolo čempiono 32-jojo turo rungtynėse ketvirtadienį vėlai vakare „Barcelona“ namuose 5:2 sutriuškino Madrido „Getafe“ ekipą ir priartėjo prie lyderių Madrido „Atletico“ ir „Real“.

L.Messi įmušė dukart.<br> AP/Scanpix nuotr.

2021-04-23 09:10

Po 31 rungtynių katalonai turi 68 taškus, o 32 mačus žaidę „Atletico“ ir „Real“ – 73 ir 70.

Per ketvirtadienio rungtynes šeimininkus į priekį jau 8-ąją minutę išvedė Lionelis Messi, bet „Getafe“ rezultatą išlygino vos po keturių minučių, kai kamuolį į savo vartus nukreipė Clementas Lenglet.

28-ąją minutę įvarčiu į savo vartus atsakė ir „Getafe“ – pasižymėjo Sofianas Chakla.

„Barcos“ pranašumą dar pirmajame kėlinyje 33-iąją minutę padidino L.Messi.

69-ąją minutę 11 metrų baudinį įmušęs „Getafe“ puolėjas Enesas Unalas atgaivino intrigą, tačiau mačo pabaigoje „Barca“ sudavė dar du smūgius varžovams.

87-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė Ronaldas Araujo, o 90+3 min. baudinį įmušė Antoine'as Griezmannas.