„Bayern“ atidėjo čempionų titulo šėlsmą – šventę sugadino „Mainz“

Vokietijos futbolo čempionate šeštadienį Miuncheno „Bayern“ turėjo puikią progą anksčiau laiko užsitikrinti dar vieną Vokietijos čempionų titulą. Tačiau šventę teko atidėti, nes nugalėtojų vardą ginantis Miuncheno klubas išvykoje 1:2 (0:2) nusileido „Mainz“ ekipai.

Robertas Lewandowskis pelnė jau 36 įvartį Vokietijos čempionate.<br> Reuters/Scanpix.com nuotr.

2021-04-24 20:31, atnaujinta 2021-04-24 21:31

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau 3 minutę, kai pasižymėjo Jonathanas Burkardtas. Rezultatą „Mainz“ padvigubino 37-ąją min. Robinas Quaisonas.

Paguodos įvartį „Bayern“ ekipai 94-ąją minutę pelnė Robertas Lewandowskis. Lenkas į aikštę sugrįžo po mėnesio pertraukos dėl turėtos traumos.

32-iejų puolėjas Vokietijos čempionate pasižymėjo jau septintame mače iš eilės.

Tai buvo jau 36 R.Lewandowskio įvartis pirmenybėse per 26 mačus ir jis yra rezultatyviausias turnyro futbolininkas.