„Barcelona“ krito ir išleido iš rankų šansą tapti Ispanijos čempionato lydere

Ispanijos futbolo čempionate „Barcelona“ klubas turėjo visus šansus perimti lyderio vaidmenį, tačiau šiuo šansų nepasinaudojo. Katalonijos komanda namie ketvirtadienį netikėtai krito nuo vidutiniokės „Granada“ ekipos 1:2 (1:0). Tad „Barcelona ir Madrido „Real“ atsilieka nuo Madrido „Atletico“ dviem taškais, tačiau katalonai far turi vieną mačą atsargoje.

Lionelis Messi su „Barcelona“ pralaimėjo.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

2021-04-29 22:40

Šioje dvikovoje pirmąjį įvartį pelnė Lionelis Messi – jis pasižymėjo 23 minutę. Po pertraukos sėkmingiau kovoti pradėjusi „Granada“ dūrė atgal – Darwinas Machisas 63-ąją minutę pasinaudojo subyrėjusia varžovų gynyba ir pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą.

Šiame mače sulaukta ir raudonos kortelės, tačiau ji parodyta ne žaidėjui, o „Barcelona“ treneriui olandui Ronaldui Koemanui – tad nuo 66 min. šeimininkai kovojo be savo vedlio.

„Granada“ pasinaudojo suteiktu dar vienu šansu ir 79 min. Jorge Molina persvėrė rezultatą. Tai buvo paskutinysis įvartis dvikovoje.

Tai buvo ketvirtasis kartas šį sezoną, kai „Barcelona“ krito savo aikštėje – „Camp Nou“ stadione.

Prieš tai „Barcelona“ turėjo pripažinti Turino „Juventus“ pranašumą 3:0, „Paris Saint Germain“ – 1:4 ir Madrido „Real“ – 1:3.

Iki Ispanijos čempionato pabaigos lieka penki turai.