„Borussia“ Vokietijos finale nesulaukė rimto pasipriešinimo

Ketvirtadienio vakarą Dortmundo „Borussia“ jau penktą kartą iškovojo Vokietijos taurę, kai finale be didesnių problemų nurungė 4:1 (3:0) „Leipzig“ ekipą.

„Borussia“ tapo Vokietijos taurės savininke.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

2021-05-14 00:28

Dortmundo ekipa jau 5-ąją minutę po Jadono Sancho įvarčio išsiveržė į priekį, o 28-ąją minutę pasižymėjo Erlingas Haalandas. Per pridėtą pirmojo kėlinio laiką antrąjį savo įvartį pelnė J. Sancho.

„RB Leipzig“ ekipai paguodos įvartį 72-ąją minutę pelnė Dani Olmo, o tašką šiame mače 87-ąją minutę padėjo antrą įvartį dvikovoje įmušęs E. Haalandas.

Tai buvo jau jo 39-asis įvartis per 39 mačus, kuriuos Dortmundo klubas šį sezoną žaidė įvairiuose turnyruose.

Daugiausia kartų Vokietijos taurę laimėjo Miunheno „Bayern“ – 20 kartų.