R. Lewandowskis pakartojo legendinį G. Mullerio rezultatyvumo rekordu

Su Miuncheno „Bayern“ Vokietijos futbolo čempionato titulą jau iškovojęs Robertas Lewandowskis siekia dar vieną prizo – pagerint legendinį rezultatyvumo rekordą.

Robertas Lewandowskis.<br>REUTERS/Scanpix nuotr.

May 15, 2021, 6:34 PM, atnaujinta May 15, 2021, 6:51 PM

Miuncheno „Bayern“ išvykoje 2:2 (1:1) sužaidė lygiosiomis su „Freiburg“ futbolininkais, tačiau futbolo sirgalių akys krypo ne į rezultatą.

26-ąją minutę įmušdamas 11 metrų baudinį R.Lewandowskis šiame sezone pelnė jau net 40-ąjį įvartį Vokietijos futbolo lygoje ir susilygino su legendiniu vokiečiu Gerdu Mulleriu, kuriam vieninteliui iki šiol priklausė čempionato rezultatyvumo rekordas.

Tiesa, lenko šventę „Freiburg“ dar norėjo pagadinti – 29-ąją minutę įvartį pelnė ir rezultatą išlygino Manuelis Gulde'is.

Svečiai pranašumą susigrąžino 53-ąją minutę, kai įvertį pelnė Leroy'us Sane.

Bet šeimininkai vis tiek sugebėjo išlyginti rungtynes, kai įvartį 81-ąją minutę pelnę Christians Gunteris.

Lenkas turės dar vieną galimybę pagerinti pelnytų įvarčių rekordą kitą šeštadienį, kai paskutinėse sezono rungtynėse namuose susitiks su „Augsburg“ futbolininkais.

G.Muleris rekordą užfiksavo 1971-1972 metų sezone.

Titulą apgynusi „Bayern“ šiuo metu turi 77 taškus, antroje vietoje besirikiuojanti „Leipzig“ – 64, tuo tarpu „Wolfsburg“ su 60 taškų yra trečia. Vokietijos futbolo čempione Miuncheno ekipa tapo 31-ąjį kartą komandos istorijoje.