Dramatiškas L. Suarezo įvartis priartino „Atletico“ prie čempionų titutulo Iš kovos pasitraukė „Barcelona“

Sekmadienį Ispanijos futbolo „Pirmera“ pirmenybių 37-ajame ture buvo sužaista 10 rungtynių. Madrido „Atletico“ namų aikštėje 2:1 palaužė „Osasuna“ komandą ir dar vienu žingsneliu priartėjo prie čempionų titulo.

Luisas Suarezas.<br>AFP/Scanpix nuotr.

May 16, 2021, 9:54 PM, atnaujinta May 16, 2021, 10:03 PM

Ispanijos sostinėje visi įvarčiai krito antrajame kėlinyje. Pirmiesiems išsiveržti 75-ąją minutę pavyko svečiams, kurių gretose įvartį pelnė Ante Budimiras.

Visgi vos po 7 minučių rezultatą išlygino Renanas Lodi.

88-ąją minutę „Atletico“ į priekį išvedė ir turnyrinės lentelės viršuje išlaikė dramatiškas Luiso Suarezo įvartis.

Iki Ispanijos pirmenybių pabaigos likus tik vienam turui kovoje dėl titulo lieka tik „Real“ ir „Atletico“.

„Real“ norint tapti čempionais reikės kitą sekmadienį įveikti „Villarreal“ ir sulaukti „Atletico“ pralaimėjimo arba lygiųjų.

Kitose rungtynėse Madrido „Real“ išvykoje 1:0 įveikė Bilbao „Athletic“ ekipą.

Karališkojo klubo gretose pergalę atnešusį įvartį 68-ąją minutę pelnė Nacho.

Tuo tarpu „Barcelona“ namie 1:2 nusileido „Celta Vigo“ futbolininkams ir prarado viltis laimėti titulą.

Pirmąjį įvartį pelnė Lionelis Messi. Argentinietis 28-ąją minutę prasmuko tarp dviejų gynėjų ir sulaukęs tikslaus perdavimo iš Sergio Busquetso ir galva nukreipė kamuolį į vartus.

„Celta Vigo“ rezultatą pavyko išlyginti dar pirmajame kėlinyje. 38-ąją min. pirmąjį komandos smūgį į vartų plotą realizavo Santi Mina.

83-ąją minutę Clemletas Lengletas gavo raudoną kortelę. Mažumoje likusi „Barcelona“ 93-ąją minutę praleido dar vieną Santi Minos įvartį ir pralaimėjusi prarado bet kokius šansus kovoti dėl lygos čempionų titulo.

„Real“ norint tapti čempionais kitą sekmadienį turės net tik įveikti „Villarreal“, bet ir sulaukti „Atletico“ pralaimėjimo arba lygiųjų.