Madrido „Atletico“ vilčių konkurentams nesuteikė – tapo Ispanijos čempionu

Madrido „Atletico“ Ispanijos futbolo pirmenybių paskutinėse šio sezono rungtynėse 2:1 įveikė „Valladolid“ futbolininkus ir po septynerių metų pertraukos iškovojo šio čempionato titulą.“Atletico“ per visą istoriją pagrindinį trofėjų laimėjo 11-ąjį kartą.

"Atletico" tapo Ispanijos čempionu.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

May 22, 2021, 9:55 PM

Tačiau mačo pradžia Madrido klubui prasidėjo ne itin sėkmingai – jau 18 min. Oscaras Plano pasiuntė kamuolį į vartus ir „Real Valladolid“ į pirmavo 1:0.

Iki kėlinio pabaigos „Atletico“ niekaip nepavyko išlyginti rezultato, o 1:1 jis tapo 57-ąją minutę po Angelio Correa smūgio.

Tačiau ir lygiosios nebuvo geras rezultatas ir Madrido atstovus išgelbėjo Luisas Suarezas: jis 67-ąją minutę pasinaudojęs grubia varžovo klaida sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir persvėrė rezultatą.

Diego Simeone auklėtiniai šiame sezone surinko 86 taškus ir aplenkė antroje turnyrinės lentelės vietoje likusį „Real“ klubą, kuris surinko 84 tašais.

„Real“ laimėjo 2:1 prieš „Villareal“, tačiau didelio džiaugsmo šį pergalė karališkam klubui nesuteikė.