„Sūduvą“ greitai pamokęs Vilniaus „Žalgiris“ sugrįžo į A lygos viršūnę

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai stebėti Europos futbolo čempionato rungtynių eis puikiomis nuotaikomis. „Žalgiris“ penktadienį išvykoje iškovojo itin svarbią pergalę prieš dešimtyje likusią Marijampolės „Sūduvą“.

Vilniaus „Žalgirio“ ir Marijampolės „Sūduvos“ rungtynės sostinėje.<br>T.Bauro nuotr.

2021-06-11 20:03

„Žalgiris“ 2:0 nugalėjo iki šiol pirmojoje vietoje buvusius suvalkiečius ir atsidūrė Lietuvos futbolo A lygos viršūnėje.

„Žalgiris“ savo sėkmę pasikinkė dar rungtynių pradžioje. 11 minutę įvartį įmušė F.Kyeremehas, o vos po minutės rezultatą padvigubino H.Videmontas.

„Sūduvai“ itin koją pakišo karštas J.Jefremovo temperamentas. 27-erių gynėjas iš Ukrainos antrąją pirmojo kėlinio pridėtą minutę gavo antrąją geltoną kortelę ir turėjo palikti aikštę.

Po 16-ojo turo „Žalgiris“ turi 34 taškus. Tiek pat jų turi ir „Sūduva“. Tai buvo 10-oji žalgiriečių pergalė šį sezoną.