Traumą patyrusiam Italijos gynybos ramsčiui bus atlikti detalesni tyrimai

Trečiadienį vykusiose „Euro 2020“ A grupės antrojo turo rungtynėse Italijos futbolo rinktinė be didesnio vargo 3:0 susitvarkė su Šveicarijos futbolininkais.

Dvikovą su Šveicarija G.Chiellini turėjo baigti priverstinai.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Jun 17, 2021, 8:17 AM

Vis dėlto saldžią pergalę apkartino pirmajame kėlinyje priverstinai dėl patirtos kojos traumos aikštę palikęs Italijos rinktinės gynėjas bei kapitonas Giorgio Chiellini.

Iki keitimo 36-erių Italijos rinktinės žaidėjas buvo įmušęs įvartį, tiesa, panaudojus VAR peržiūros sistemą jo taiklus smūgis buvo neįskaitytas.

Kojos skausmus pajutęs G.Chiellini buvo pakeistas 24-ąją akistatos minutę, o po dvikovos Italijos rinktinės strategas Roberto Mancini teigė, kad gynėjui bus atlikti išsamesni tyrimai.

„Viską sužinosime ketvirtadienį. Tikiuosi, kad nebus nieko rimto“, – po dvikovos samprotavo Italijos vienuolikės treneris.

Dvi pergales iškovoję italai jau užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose, o A grupėje jiems liko sužaisti dvikovą su Velso rinktine.

Įspūdingą formą demonstruojantys italai yra iškovoję net 10 pergalių iš eilės ir nepralaimi net 29 dvikovose paeiliui.