C. Ronaldo ir toliau stebina pasaulį: 36-erių žvaigždė per rungtynes pasiekė neįtikėtiną greitį

Šeštadienį vykusiose „Euro 2020“ F grupės rungtynėse tarp Vokietijos ir Portugalijos ekipų netrūko įspūdingų momentų. Net šešis įvarčius padovanojusioje dramoje daugeliui į akis krito įspūdingas portugalo Cristiano Ronaldo sprintas po kurio jis išvedė savo rinktinę į priekį.

C.Ronaldo dvikovoje prieš Vokietiją skriejo įspūdingu greičiu.<br>Stopkadro ir AFP/Scanpix nuotr. koliažas.

Jun 21, 2021, 1:10 PM, atnaujinta Jun 21, 2021, 1:22 PM

15-ąją akistatos minutę Portugalijos vienuolikės kapitonas žaibišku spurtu atskubėjo iš savo komandos baudos aikštelės į Vokietijos ekipos baudos aikštelę ir taikliu smūgiu įmušė savo trečiąjį įvartį „Euro 2020“ pirmenybėse.

Tiesa, įpykę vokiečiai savo varžovams atsakė keturiais taikliais smūgiais, o Europos čempionės titulą ginanti Portugalija nusileido savo varžovams 2:4.

Ilgosios pertraukos metu „beIN Sports“ išanalizavo įspūdingą C.Ronaldo spurtą po kurio krito pirmasis dvikovos įvartis.

Pabrėžiama, kad 36-erių portugalas į varžovų baudos aikštelę atskriejo net 32 kilometrų per valandą greičiu.

Daugelis futbolo sirgalių ėjo iš proto, kai kiek anksčiau šiame sezone „Paris Saint-Germain“ ekipos žvaigždė Kylianas Mbappe Prancūzijos lygos rungtynėse atkarpą bėgo 36 kilometrų per valandą greičiu.

Nesenstantis portugalas nuo greitakojo prancūzo atsiliko vos 4 kilometrų per valandą greičiu.

Įdomu, kad greičiausiu pasaulio žmogumi vadinamas sprinteris iš Jamaikos Usainas Boltas savo geriausiu pasirodymu 100 metrų distancijoje pasižymėjo 37,85 kilometrų per valandą greičiu.

Artimiausias „Euro 2020“ rungtynes Portugalijos rinktinė žais trečiadienį Budapešte prieš Prancūzijos futbolininkus.

Šią dvikovą nuo 22 val. galėsite sekti kartu su lrytas.lt portalu.