Prancūziją pražudęs Kylianas Mbappe paniro į liūdesį: „Norėjau padėti komandai, bet nepajėgiau“

Prancūzijos futbolo žvaigždė Kylianas Mbappe išsiuntė žinutę sirgaliams po dramatiško „Euro 2020“ aštuntfinalio, kuriame jo neįmuštas baudinys lėmė, kad pasaulio čempionai krito prieš Šveicariją.

K.Mbappe neįmušė lemiamo baudinio.<br> AFP/Scanpix nuotr.
 K.Mbappe neįmušė lemiamo baudinio.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
 K.Mbappe neįmušė lemiamo baudinio.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

2021-06-29 09:18, atnaujinta 2021-06-29 09:26

Pagrindinis laikas ir pratęsimas baigėsi 3:3, o baudinių serijoje po K.Mbappe klaidos prancūzai krito 4:5.

„Labai sunku tai išgyventi“, – prisipažino 22 metų „Paris Saint Germain“ puolėjas.

Baudinių serijoje vienintelis K.Mbappe suklydo baudinių serijoje – šveicarų vartininkas Yannas Sommeris po smūgio atmušė kamuolį, o šveicaras pašėlo iš džiaugsmo.

Prancūzų nuotaikos – visiškai kitokios, ką liudija trenerio Didier Deschamps'o žodžiai.

„Kylianas yra nepaprastai liūdnas, taip pat ir kiti žaidėjai. Tačiau niekas negali jo niekuo apkaltinti, nes jis prisiėmė atsakomybę eidamas mušti penkto baudinio“, – sakė Prancūzijos rinktinės treneris.

Prancūzijai iškritimas yra itin skaudus, nes 2018 m. pasaulio čempionai buvo pagrindiniai favoritai laimėti Europos čempionatą.

Prieš penkerius metus namuose vykusiame Europos čempionate prancūzai finale pralaimėjo Portugalijai (po pratęsimo 0:1) ir trečiojo Europos čempionų titulo laukė jau 21 metus: 2000 m. Prancūzija nugalėjo Italiją finale po „auksinio“ Davido Trezeguet įvarčio pratęsime (2:1).

Kylianas Mbappe savo atsiprašymą paskelbė tviteryje.

„Labai sunku tai išgyventi. Ši nesėkmė sukėlė didelį liūdesį, nes mums nepavyko pasiekti to, ką užsibrėžėme. Atsiprašau už tą baudinį.

Norėjau padėti komandai, bet negalėjau. Po šių rungtynių bus sunku užmigti, bet tai yra sportas, kurį aš taip mėgstu. Žinau, kad jūs, gerbėjai, esate nusivylę, bet vis dėlto norėčiau padėkoti jums už palaikymą ir tikėjimą mumis.

Svarbiausia, kad į kitus turnyrus sugrįžtume dar stipresni. Sveikiname ir linkime sėkmės Šveicarijai“, – parašė K.Mbappe.

Jam tai buvo prastas turnyras – nors žaidė visas 390 minutes, per šį laiką jis atliko tik du rezultatyvius perdavimus ir iššvaistė keletą puikių progų.

Iš viso K.Mbappe rinktinėje sužaidė 48 rungtynes, įmušęs 17 įvarčių ir 16 rezultatyvių perdavimų.