A lygoje – antras dramatiškas „Panevėžio“ išsigelbėjimas iš eilės

„Panevėžys“ antrą kartą iš eilės dramatiškai išsigelbėjo „Optibet A lygoje“ – 21-ojo turo mače iškovota pergalė Alytuje.

„Panevėžio“ ekipa

Jul 1, 2021, 9:22 PM

Panevėžiečiai po paskutinės atakos metu pelnyto įvarčio 2:1 (0:0) įveikė vietos DFK „Dainava“ futbolininkus.

Apie pusvalandį panevėžiečiai užtikrintai kontroliavo situaciją ir labai ilgą laiką praleido varžovų aikštės pusėje. Vis dėlto Arijus Bražinskas daug darbo neturėjo – sugavo kamuolį po tolimo Chrysovalančio Kozoronio smūgio.

Antroje pirmojo kėlinio pusėje „Dainava“ įsidrąsino bei oponentams pradėjo kelti rūpesčių – po savalaikio Tito Vitukyno perdavimo virš vartų smūgiavo Vytautas Lukša.

Po pertraukos „Panevėžys“ sugebėjo išsiveržti į priekį: būdamas maždaug 20 metrų nuo vartų, Ignas Kružikas sulaukė Tautvydo Eliošiaus perdavimo ir puikiu šūviu pažeme pelnė savo antrą įvartį šiemet.

Netrukus Sebastianas Vasquezas galėjo padvigubinti rezultatą, tačiau smūgiavo pro šalį, visgi, „Dainavai“ šansų suteikė Eligijaus Jankausko pašalinimas.

Dzūkai tuo pasinaudojo, o santykį išlygino komandoje debiutavęs puolėjas Henrique Devensas. Pirmoje lygoje su Plungės „Babrungo“ marškinėliais žibėjęs brazilas po Cyrille'o Tchayi Tchamba perdavimo nepriekaištingai mušė pažeme.

Vis dėlto mažumoje likę panevėžiečiai dar kartą išsigelbėjo, savo ruožtu, antrame mače iš eilės paskutinėmis akimirkomis paleido lygiąsias. Penktą pridėto laiko minutę standartinės padėties metu kamuolys baudos aikštelėje atšoko Pijui Širviui – „Panevėžio“ atstovas pelnė pergalingą įvartį.

Po šio epizodo Aukštaitijos ekipa su debiutavusiu vartininku Victoru Golu ir turinti 38 taškus pakilo į 2-ąją vietą, o 14 taškų turinti „Dainava“ žengia 9-oje pozicijoje.