Istorinė Anglijos futbolininkų pergalė nepraslydo pro premjero B. Johnsono akis: pasiuntė žinutę rinktinei

Trečiadienį vykusiame „Euro 2020“ pusfinalyje Anglijos futbolo rinktinė šalies gerbėjams padovanojo ilgai lauktą pergalę. Garetho Southgate'o auklėtiniai „Wembley“ stadione vykusioje dvikovoje po pratęsimo 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) palaužė Danijos vienuolikę.

Jungtinės Karalystės premjeras B.Johnsonas (kairėje) pasveikino Anglijos rinktinę.<br>Instagram ir Reuters/Scanpix nuotr.

Jul 9, 2021, 6:31 AM

Anglų herojumi tapo komandos kapitonas Harry Kane'as, kuris 104-ąją minutę išvedė aikštės šeimininkus į priekį.

Viso antrojo kėlinio ir pratęsimo metu žaidimą kontroliavusi Anglijos rinktinė po įmušto įvarčio ėmė demonstruoti dar laisvesnį žaidimą, o 60 tūkst. „futbolo Meką“ užpildžiusių anglų ėmė traukti pergalės dainas.

Nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui – Anglija pasinėrė į euforiją. Nacionalinė rinktinė pirmą kartą šalies istorijoje pateko į Europos futbolo čempionato finalą.

Po šios pergalės Anglijos rinktinės futbolininkai sulaukė Jungtinės Karalystės premjero Boriso Johnsono sveikinimo.

„Šį vakarą Anglijos futbolo rinktinė žaidė su širdimis.

Fantastiškas Gareth Southgate'o kariaunos pasirodymas.

Dabar – finalas. Grąžinsime tai į namus“, – savo socialiniame tinkle „Twitter“ rašė politikas.

Grąžinsime tai į namus – B.Johnsonas citavo Anglijoje itin populiarią dainą „Three Lions“ (Trys liūtai – red.), kurios pagrindinis leitmotyvas yra apie futbolo sugrįžimą į namus (Angliją).

Anglijos rinktinės futbolininkų pergalę „Wembley“ stadione gyvai stebėjo ir Jungtinės Karalystės princas Williamas.

Pergalės dainos visoje Anglijoje buvo traukiamos iki paryčių, tačiau kova dar nebaigta.

Sekmadienį Anglijos futbolo rinktinė stos į kovą „Euro 2020“ finale. „Wembley“ stadione G.Southgate'o kariaunos lauks Roberto Mancini į priekį vedama Italijos vienuolikė.

Šią dvikovą kartu nuo 22 val. galėsite sekti lrytas.lt portale.