„Riteriai“ ketvirtuoju bandymu įveikė „Dainavą“

„Optibet A lygos“ vidutiniokai Vilniaus „Riteriai“ ketvirtuoju bandymu šiemet įveikė Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus.

„Riteriai“ laimėjo prieš „Dainavą“.<br>fkriteriai.lt nuotr.

Aug 1, 2021, 9:07 PM, atnaujinta Aug 1, 2021, 9:08 PM

19-ojo turo mače namuose sostinės klubas atsiliko, tačiau antrame kėlinyje perlaužė dvikovos eigą – 2:1 (0:1).

Dvikova „Riteriams“ prasidėjo šaltu dušu: jau 5-ąją minutę po preciziško Vytauto Lukšos perdavimo iš gilumos į akistatą su vartininku išbėgęs Saidas Hamuličius nepriekaištingai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą.

20-metis futbolininkas pasižymėjo net ketvirtose rungtynėse iš eilės ir savo sąskaitoje turi jau 10 tikslių smūgių.

Sostinės klubas perėmė iniciatyvą ir beveik visą kėlinį praleido varžovų aikštės pusėje. Vienoje situacijoje Maksymas Marusičius galva nukreipė kamuolį į virpstą, o Valdas Paulauskas nepataikė į pustučius vartus. Ne viename epizode puikiai sužaidė ir „Dainavos“ vartininkas Martynas Matijoška.

„Riteriai“ savo dominavimą visgi įtvirtino 58-ąją minutę, kai po pakelto kampinio bei M. Marusičiaus perdavimo kamuolį galva į vartus nesunkiai nukreipė Dominykas Barauskas. Vilniaus ekipos kapitonas pelnė pirmą įvartį šiemet.

Šeimininkai ir toliau turėjo iniciatyvą, tačiau kelią link pergalės jiems nutiesė ir dainavičiai. Nesėkmingai savo aikštės pusėje sužaidus Oskarui Lukošiūnui bei M. Martijoškai, situacija baigėsi apmaudžia vartininko pražanga prieš M. Marusičių.

Prie 11 metrų žymos stojęs Mindaugas Grigaravičius užtikrintai įmušė 7-ąjį šio sezono įvartį.

Po Jevgenijaus Terzio pašalinimo dešimtyje žaidę dzūkai išsiskyrė vos poroje epizodų – Deivydo Matulevičiaus smūgį atrėmė Armantas Vitkauskas, o S. Hamuličiaus bandymas skriejo pro šalį.