UEFA Supertraurę po baudinių serijos laimėjo „Chelsea“

Vėlų trečiadienio vakarą paaiškėjo UEFA Supertaurės nugalėtojas, kuriuo tapo Londono „Chelsea“ klubas, po 11 m baudinių serijos įveikęs „Villareal“ žaidėjus – 2:1 (1:0).

„Chelsea“ ir „Villareal“ rungtynių akimirka.<br>AP/Scanpix nuotr.
„Chelsea“ ir „Villareal“ rungtynių akimirka.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Aug 12, 2021, 7:36 AM, atnaujinta Aug 12, 2021, 7:41 AM

Pirmasis dvikovos įvartis krito 27 min., kai pasižymėjo Hakimas Ziyechas. „Chelsea“ žaidėjams pavyko ilgai išlaikyti pranašumą, tačiau 72-ąją minutę rezultatą išlygino Gerardo Moreno smūgis – 1:1.

Per likusį laiką komandoms nepavyko pasižymėti, todėl buvo žaidžiamas pratęsimas. Jame – taip pat be įvarčių, tad viskas sprendėsi 11 m baudinių loterijoje.

Joje geriau su nervais susitvarkė „Chelsea“ žaidėjai – 6:5. Anglai pramušė vos kartą, kai ispanai klydo dukart, tai jiems lėmė pergalę.